Akıllı Ütü Modelleri ve Philips Ütü Fiyatları


Philips ütü fiyatlarıEvde kullanım için çok uygun olan ütüler vardır. Her bir ütü modeli, bir diğer modelden çok daha farklıdır. Özellikle tabanda kullanılan malzemeden kaynaklı olan fark, ütü yaparken çamaşırlarımızın görünümüne de yansıyor. Klasik kıyafetlerin olmazsa olmazı olarak sayılan siyah kumaş pantolonlar ya da siyah gibi koyu renkli olan kahverengi ve lacivert pantolonlar sürekli yüksek ısıya ve sürtünmeye maruz kalınca yıpranıyor. Bu yıpranmayı kumaşların parlamasından anlamak mümkündür. Philips ütü fiyatları, artık kıyafetlerin gereksiz yere ütü işleminden kaynaklı olarak parlamasına bir son veriyor.

Philips Ütü Fiyatları Arasında Buhar Kazanı Var

Bu özelliğe sahip olan ütüler ile her türlü kumaş çok rahat ütülenebiliyor. Teflon taban, Gliss taban, ultragliss taban ve supergliss taban modellerinin yanı sıra birde SteamGlide taban vardır. Bu taban modelleri ile artık ütüleme işlemi yaparken kıyafetlerde bir deforme olmayacaktır. Philips ütü fiyatları aralığını etkileyen en belirgin özellikte bu yönde olmaktadır. SteamGlide taban, 2400 W, 120 g/dk da sürekli buhar çıkışı, 180 gr buhar püskürtme, 120 saniyede ısınma süresi, buhar basıncı 5 bar ve uzun kablo ile artık ütü yapmak çok kolay oluyor.

Her türlü kumaş türünü Philips kalitesi ile ütülemenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Philips ütü fiyatları aralığında birbirinden farklı modellerin bulunmasından kaynaklı olarak bütçeniz ile uyumlu olanı seçebilirsiniz. Dikey buhar verme ve ütüleme özelliği taşıyan, hafifliği ile kol yormayan ütüler hakkında daha fazla bilgi edinmek için adresini ziyaret edebilirsiniz.