3 Boyutlu Telefon Duvar Kağıtları

Telefonlarda daha kişisel bir kullanım için duvar kağıtları kullanılabilir. Duvar kağıtları için herhangi bir sınırlama olmaksızın kişiler kendi çektikleri fotoğrafları dahi cihazlarında arka plan fotoğrafı ve duvar kağıdı olarak kullanma imkanına sahiptir. Bu konuda herhangi bir kısıtlama olmadığı gibi bazı modellerde farklılıklar olabilmektedir.

Popüler 3 Boyutlu Telefon Duvar Kağıtları

Son yıllarda özellikle telefon duvar kağıtları için üç boyutlu olan tasarımlar çok daha dikkat çekicidir. Üç boyutlu telefon duvar kağıtları ile yakalanan farklı bir görünüm kişiler için daha çok tercih edildiğinden dolayı yeni bir duvar kağıdı koymayı düşünen kişiler daha çok üç boyutlu seçenekler arasında seçim yapmaya çalışmaktadır.

Üç Boyutlu Telefon Duvar Kağıtları Nasıl Oluşturulur?

Üç boyutlu telefon duvar kağıtları hazırlanması aşamasında derinlik algısı yaratılmaktadır. Böylece bu algı ile bazı nesneler önde, bazı nesneler geride gibi görüntülenebilir. Böylece genel konsept içerisinde üç boyutlu bir görünüm kolaylıkla yakalanabilmektedir. Telefona eklenecek olan üç boyutlu telefon duvar kağıdı bu canlı görünümü sayesinde oldukça gerçekçi duracaktır. Tercihi bu yönde olan tüm telefon kullanıcıları uygun bir duvar kağıdını tercih ederek, bu farklı üç boyutlu deneyimi yaşayabilmektedir.

3 Boyutlu Telefon Duvar Kağıtları İndirme

Telefonlar için özel olarak hazırlanan duvar kağıtları internet üzerinden kolay bir şekilde bulunabilir. Bu bakımdan telefon modelinize göre hazırlanmış olan tüm kağıtları, internet üzerinden cihazınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Üç Boyutlu Telefon Duvar Kağıtları Ne Değildir?

Üç boyutlu filmler ile alışkın olduğumuz gözlüklü izleme teknolojisi, bazı kullanıcılarda soru işaretleri yaratabilmektedir. Öyle ki üç boyutlu bir şekilde hazırlanmış telefon duvar kağıtlarını kullanmak için yine telefon gözlük gibi özel aparatların kullanılacağı düşünülmektedir. Fakat bu üç boyutlu duvar kağıtları için böyle bir durum söz konusu değildir.

Kullanıcılar telefonlarına normal bir resim ekler gibi yeni bir üç boyutlu duvar kağıdı ekleyerek farklı bir görünüm elde edebilir. Bunun dışında kullanımında herhangi bir fark olmadığından dolayı normal bir fotoğraftan farksızdır. Üç boyutlu görüntülerdeki temel, belirtildiği gibi derinlik algısının çok daha ön planda olmasıdır. Üç boyutlu bir görünümün elde edilebilmesi adına gölge gibi farklı tekniklerinin kullanıldığı bu duvar kağıtları, böylece istenen görünüme kavuşulmasını sağlamaktadır. Telefon modelinize göre zengin bir seçeneğe ulaşabileceğinizi internet dünyasında, pek çok farklı örneği görüntüleyebilir, dilediğiniz zaman telefonunuza indirebilirsiniz. Daha hareketli ve gerçekçi bir görünüm isteyen kişiler ise üç boyutlu ve hareketli nesnelerin yer aldığı duvar kağıtlarını ve koruyucuları da deneyebilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.