Bilgisayarınızdaki Fotoğrafları Kablosuz İphone’na Nasıl Aktarırım?

İphone günümüzde en çok kullanılan akıllı cihazlar arasında yer alıyor. Güçlü kamerası sayesinde istediğiniz açıdan fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Bu oluşturduğunuz fotoğrafları da bilgisayarınıza hızlı bir şekilde aktarım sağlayabilirsiniz. Bu işlem oldukça basit olmakla beraber güvenilir olarak karşınıza çıkıyor. İphone kamera özelliği gelişmiş özelliklere sahiptir. Özellikle de filtre seçeneği sizin daha güzel görünmenize yardımcı olacaktır. Bunun için yeni filtreler keşfedebilir ve profesyonel fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflar cep telefonunuzun hafızasını dolduracak ve size kullanım yeri kalmayacaktır. Bunun için çektiğiniz fotoğrafları buluta yükleyebilirsiniz. Burada istediğiniz sürece saklayabilir ve kullanım oluşturabilirsiniz.

Bilgisayardaki Fotoğrafları İphone Aktarma

Bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları kablo kullanımı olmadan İphone aktarabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için öncelikle iclodu hesabınızın olması gerekir. İos işletim sistemine sahip bir cihazınız var ise bu hesabınızı mutlaka aktif etmeniz gerekir. Ayrıca bu hesap sayesinde bulut hesabında verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

İşlem Nasıl Yapılır

Bilgisayardaki fotoğrafları yüklemek istediğinizde öncelikle bilgisayarınızdan icloud.com adresine giriş yapın ve hesabınızı açın. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli detay cep telefonunuza bulunan hesap ile aynı olmasıdır. Giriş yaptıktan sonra iCloud Photos menüsüne tıklamanız yeterli olacaktır. Burada fotoğraflar karşınıza çıkacak ve yüklemek istediklerinizi seçmeniz gerekecektir. Seçim sonrası yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Güvenilir Mi?

Bu işlem güvenilir olarak karşınıza çıkıyor. Herhangi bir riski olmadığından dolayı sorunsuz olarak kullanım sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman bu işlemi uygulayabilir ve aktarma işlemini yapabilirsiniz. Kablosuz olması da ayrı bir avantaj olarak karşınıza çıkıyor.

Güncel Sürümler Kullanın

İphone kullandığınız zaman ilgili sürümlerin güncel olmasına önem verin. Ayrıca hesap şifrenizi de mutlaka güncelleyin. Hesabınıza giriş yaparak bulut üzerinden tüm verilerinize kolay bir erişim sağlayabilirsiniz. Bu da profesyonel bir kullanım sağlamanıza imkan oluşturacaktır.

Özel Programlar Kullanın

Bilgisayardan İphone fotoğraf aktarmak istediğinizde özel programlar kullanabilirsiniz. Ancak bu programlar arasından güncel olanları ve yasal olanları seçmeniz daha iyi bir sonuç almanıza imkan oluşturacaktır. Bunun için bu detaya dikkat ederek işlemlerinizi yapmaya özen gösterin.

İphone Üzerinden Bilgisayara Fotoğraf Aktarma

İphone üzerinden de verileriniiz bilgisayara güvenle aktarabilirsiniz. Bunun için iphone kendi programını bilgisayarınıza kurmanız yeterli olacaktır. Bu sayede hızlı bir şekilde yükleme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca silmek istediğiniz verileri de görebilir ve buna uygun bir şekilde listelerinizi hazırlayabilirsiniz.

İphone özellikli bir cep telefonu olduğu için tüm işlemleri güvenilir bir şekilde yapabilir ve sorunsuz bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kaliteli fotoğraflar çekmenize yardımcı olacak ipuçlarını da öğrenebilir ve sevdikleriniz ile paylaşım sağlayabilirsiniz. Sadece Apple markasına ait tüm cihazlardan veri aktarımı hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca istediğiniz veriyi de uzun süreli saklayabilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.