Çanta

Plastik, deri, suni deri, kumaş, hasır gibi çeşitli malzemeler kullanılarak değişik biçimlerde içine para, evrak ve yiyecek koymaya yarayan kapa çanta denir. Çantalar büyüklüğüne göre farklı amaçlarla kullanılır. Evrak taşımak zorunda olan iş kadınları, öğrenciler için büyük postacı çantaları idealdir. Evrak çantası tarzında olup daha estetik görüntüye sahip hanım çantalarının üzerinde farklı ve güzel detaylar bulunur.  Bu detayların giydiğiniz kıyafet ve ayakkabı ile uyumlu olması çok güzel bir kombin oluşturmanız anlamına gelecektir.

Zincirli Çanta Modelleri

Günlük kıyafetler ve özel abiyelerle kullanılmak üzere zincir saplı çantalar üretilmektedir. Zincir şık ve zarif bir hava kattığından hanımların daha çok hoşuna gitmektedir. Siyah, beyaz, krem, bordo gibi her renkte zincir detay kullanılabilir. Zincir saplı çantaların geneli deriden imal edilmektedir. Bunun nedeni zincir ile derinin farklı bir uyum yakalamasıdır.  Bu uyumu spor kıyafetlerinizle birlikte kullandığınızda birbirini tamamlayacaktır.

İki Renkli Çantalar

İki farklı rengin uyumundan muhteşem güzel çantalar üretilmektedir. İki renkten bazen biri daha baskın olurken bazen iki rengin de hakim olduğu görülür. Siyah ile beyaz, bej ile kahverengi, bordo ile siyah gibi renkler çift renkli çanta modellerinde sıklıkla kullanılır. Desenli ve print baskılı çantalar her zevke hitap eder çeşitliliktedir. Farklı ve asil duruşlu bir çantanız olsun istiyorsanız, yazılarımızı ziyaret ettiğinizde pek çok çanta modeli ile karşılaşacaksınız.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.