Cep Telefonu Modelleri

 Cep Telefonu Modelleri

BizdeUygun.com ‘da bulabileceğiniz yüzlerce telefon modelleri mevcuttur. Sürekli gelişen ve değişen teknoloji telefon modellerine de yansımaktadır. Her ay neredeyse her hafta yeni cep telefonu piyasaya sürülmektedir. Son haftalarda çıkan samsung galaxy S5 cep telefonu harika özellikleri ile görenleri hayrete düşürüyor.

Samsung galaxy S5 özellikleri;

Akıllı telefonların vazgeçilmezi şarj sorunu birçok kişinin telefonlarını tam ekran parlaklığında hiç görememelerine sebep olurken; pili bitmesin diye şekilden şekle kendimizi soktuğumuz anların fazlalığı artık hayatımızın büyük bir parçası olmaktadır. BizdeUygun.com adresi size yardımcı olacaktır.

Samsung Galaxy S5’in pil süresinin tabletlerle yarışır bir noktaya ulaştığını görmekteyiz. Samsung Galaxy S5 tanıtımında yaptığı bir şarjla 10 saat internette gezmek, 12 saat boyunca Full HD film izlemek ve 21 saate kadar 3G şebekesi üzerinden konuşma sürelerinin daha fazlasını verdiğini ve verebileceğini bu testlerden anlamaktayız. Bunun yapılabilmesi için özel bir yazılım kullanan Samsung telefon vaat edilenden daha fazlasını bizlere sunmaktadır.

telefon
PowerXtend adlı bu yazılım 3 farklı pil optimizasyonu sağladığı belirtilmekte. WebXtend ve NavXtend yazılımı ile Galaxy S5 % 25 ile %35 oranında daha az pil tüketirken; GameXtned optimizasyonu ile bu yazılımın yüklü olmadığı telefonlara göre Galaxy S5 oyunlarda %50’ye daha az pil tüketebiliyor.

Bu yazılımın getirdikleri de testlerde Galaxy S5’in tabletlerin pil güçlerine bile kafa tutabildiğini gösteriyor. Bu özelliklerden faydalanmak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek samsung imkanlarıyla zevkli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.