Çılgın Dublör Oyunu

Teknolojinin içine girmediği alan kalmadı değil mi? Her alanda özellikle oyun alanında her geçen gün birbiri ardına çıkan ve kendilerine bitmek bilmeyen sıkı takipçilerini bulan oyunlar durmadan yenileniyor. Yeni oyunlar çıktığı gibi bu oyunlar aynı zaman da bir o kadarda yeni versiyonları ile da aramıza katılıyor. Sizle bu yenilenen oyunların her serisinde daha çılgın maceralara katılıyorsunuz. Piyasada birçok teknolojik oyun var. Bunlardan birini size tanıtmak istiyorum.

En çılgın teknolojik oyunlar kategorisinde size bahsedeceğim oyun Çılgın Dublör, oyunda siz bir çılgın dublörsünüz aracınızla hızlı bir şekilde film setlerine dalıyorsunuz. En zorlu film setlerini aşmanız gereken bir oyun bu, oyunun amacı siz aracınızla hızla ilerlerken renkli film makaralarını toplayabilmelisiniz.

Tabi bu öyle kolay bir iş değil, sizler bu makaraları toplarken karşınıza yüzlerce engel çıkıyor bu engelleri aşarken makaraları toplamak oldukça zor bir iş. Film setinde bir sürü tehlikeli görevler tehlikeli sahneler var sizler bu tehlikeli sahneleri aşarken bir taraftan çok büyük paralar kazanıp diğer taraftan da hayran sayınızı zamanla artıracaksınız. Durmadan artan paranızı isterseniz daha çok hızlanmak için aracınızın gelişiminde kullanabilirsiniz.

 

Bu kadar hızlı bir dublör olabilir misiniz?

Z, X, C yön tuşları kullanılarak oynanan bu oyun son zamanların en çılgın teknolojik oyunlar kategorisinde ilk sıralarda yer alıyor. Teknolojinin hayatımıza her geçen gün yeni bir oyunu sokması sizin bunları takip etmenizi ve aralarında seçim yapmanızı zorlaştırıyor mu? İşte bizim sitemizde bu en çılgın teknolojik oyunları artık dilediğinizce takip edebilirsiniz. Bizler sizlere bu oyunları tek tek tanıtmaya devam edeceğiz. Bu gibi teknolojik yenilikleri takip etmek için adresimiz teknolojigunlugu.net bu adreste teknolojinin hızlı adımlarına birlikte ayak uydurmaya çalışıyoruz yenilikler bizimle sizler de bizimle olmak için acele edin…

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.