Erkek Ceket

Ceket giyen erkekle giymeyen arasında ciddi bir fark vardır. Erkek ceket giydiğinde çok daha yakışıklı ve karizmatik görünür. Kişinin tarzını yansıtan en önemli parçalardan biridir. İş yerinden arkadaş toplantılarına, günlük hayattan özel gece partilerine kadar her alanda ceket giyilebilir. Sadece seçilecek ceketin tarzının mekanın veya partinin konseptine uyumlu olmasına dikkat edilmesi yeterlidir. Bunun yanında spor erkek ceketleri günlük yaşamda spor ayakkabı ve kot pantolon ile birlikte çok güzel bir kombin oluşturacaktır.  Yere ve zamana göre giyebileceğiniz ceketler arasından uygun olanı seçebilirsiniz.

Tarza Göre Erkek Ceketleri

Spor ve klasik takılan baylar vardır. Herkesin aynı tarzı benimsemesi beklenemez. Bundan dolayı ceketlerin modellerinde ve tasarımlarından erkeklerin tarzları dikkate alınır. Zaten hayatın her alanında aynı ceket modelinin giyilmesi doğru olmayacağından çeşitlilik şarttır. Renkli ve hareketli kişiliğe sahip olanlar için canlı renklerden ceketler üretilir. Ağır karakterdeki baylar için ise siyah, kahve ve lacivert gibi renklerden ceketler üretilmektedir.

Kumaşlarına Göre Ceketler

Ketenden pamukluya, yünlüden sentetik karışımlı kumaşlara kadar çok değişik malzemeden erkek ceket  modelleri tasarlanmaktadır. Keten ve gabardin tarzı kumaşlar günlük hayatta ve sportif etkinliklerde giyilir. Pamuklu ve ağır kumaşlar ise iş ve özel zamanlar için idealdir. Son zamanların favori kumaşları leke tutmayan ve su geçirmeyenlerdir.  Ceket modellerini inceleyerek kendinize en uygun olanı seçmek için sayfamızı incelemeniz uygun olacaktır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.