Fossil Saat Tasarımları

Saatler yaşamımıza girdikleri günden bugüne kadar çok iyi evrim geçirdiler ve bizi de değiştirdiler. İlk zamanlar oldukça basit olan zaman tabirine bir görünüm kazandıran ilk saatler, insanın üstünde taşıyabileceği boyutlarda değildi. İlk kol saatleri 1890’larda bir kadın aksesuarı olarak ortaya çıkmış boyutları oldukça yüksekti. Hatta çok eski uygarlıklarda saat güneş boylamlarını kullanarak tahmin edilirdi. Şimdi ise zaman kavramından daha çok aksesuar olarak kullanıyoruz. Hem bayanların hem de bayların vazgeçilmezi olan milyonlarca marka model olan saatlerin en özelinden bahsetmek istiyorsanız sizde fossil saat markadan söz edebilirsiniz. Fosil saatler neredeyse 100 yıllık bir serüveni olan bir markadır ve tam bir aile mirası gibidir.

Geçmişte köstekli cep modelleri olan bu saatler yeni kol saati tasarımına bırakmıştır. Genellikle çelik malzeme kullanılmasını seven bu markanın gümüş, altın, deri ve kauçuk malzemeden üretilen birçok modelleri vardır. Mekanizmalı modelleri olan fossil saat siz bileğinizde hareket etikçe içerisinde pile ihtiyaç duymadan çalışır.

Hanımlara Özel Fossil Saatler

Fossil saat marka hanımlar içinde narin ince bileklerini düşünerek kristal veya safir cam modelini kullanarak daha küçük boyutlarda üretilmişlerdir. Harika bir hediye olarak kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.