Gelişim,Değişimlerin Devrimi Teknoloji ve İnternet

Teknoloji artık bitmek bilmeyen bir yola girdi her alanda gelişen teknoloji insan hayatını da her alanda geliştirerek kolaylaştırıyor. Teknolojinin bu dönemde en çok değiştirdiği ve geliştirdiği alan ne? Bu sorunun yanıtı apaçık ortada: İnternet…

internet gelişim

internet gelişim

İnternet Hangi Durumlarda Çok Değişti ve Gelişti?

İnternet belli bir alanda değişti diyemeyiz ama birden bire değiştiği kesin… İnternet eskiden çok kullanılan bir teknoloji alanı değildi eve alınan bilgisayarlar genelde çocukların oyun oynaması için ya da basit işler için kullanılırdı. Zamanla sosyal paylaşım ağlarının ortaya çıkışı internet fiyatlarının düşüşü ve internetin birçok avantaj sağlaması ile artık herkesin evinde var.

İnternet artık sadece evlerde değil ellerde de var ellerde derken anlatmak istediğimiz şey telefonlara kadar girebilin internet. Zamanında internet sadece evlerde kullanılabilen bir özellikti ama artık şimdi her yerde her zaman elinizin altında bir tık ile başucunuzda… Otobüste işyerinde evde okulda her yerde artık interneti hem hızlı hem de her özellikleri ile kullanabilirsiniz.

teknoloji

teknoloji

İnternetin anlatılması gereken daha birçok özellikleri bulanmaktadır. Arkadaşlarınızla, akrabalarınızla yani herkesle birçok sosyal paylaşım sitelerinde konuşabilir yurt dışı ile bile görüşebilirsiniz. Televizyonunuzu bilgisayarınızdan izleyebilir şarkınızı dinleyebilir ve resmi işlerinizi de internet üzerinden halledebilirsiniz. İnternetin sayılması gereken bir ya da birkaç tane değil sınırsız özellikleri bulmaktadır.

İnternetin bu kadar özellikleri, avantajları ve kolaylıkları ile bilgisayarınızda tabletinizde ve telefonunuzda çok rahatlıkla kullanmak için internetin özelliklerini kullanma fırsatını kaçırmayın.

gelişim
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.