Gençlerin Yeni Tercihi, S4 Mini

Akıllı telefon dünyasına hızlı bir şekilde giriş yapan Samsung, S4 Mini ile de özellikle gençleri kendine çekmeyi de başarıyor. Telefona ilk bakıldığı zaman görülen şeylerin başında görünüşü geliyor. Zarif bir tasarıma sahip olan yüzeyi, ince olmasından dolayı hemen her yere oldukça rahat bir şekilde götürülebilmektedir.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olması sayesinde S4 Mini çok uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılabilmektedir. İsminde mini kelimesi geçse de yapmış olduğu şeyler pek çok akıllı cep telefonundan çok daha fazladır. Android işletim sistemine sahip olan cep telefonunda çift çekirdekli bir işlemci bulunmaktadır.

S4 Mini İle Tüm İhtiyaçlarınızın Cevabı Burada

Cep telefonunun en fazla beğenilen şeyleri arasında bulunan bir diğer nokta da yüksek çözünürlüklü kamerası. Arka yüzünde 8 MP, ön yüzünde ise 1.9 MP kamera bulunuyor. Böylece insanlar en canlı görüntüleri yanlarında sürekli kamera ya da fotoğraf  makinesi taşımak zorunda kalmadan ister fotoğraf isterse de video olarak çekme olanağına sahip oluyor.

 

S4 mini

S4 mini

Tek bir cep telefonu ile bir taraftan iş ile ilgili görüşmelerini ve yazışmalarını yapmak, diğer bir yandan ise eğlenceli vakit geçirmek isteyen insanlar S4 ile bu isteklerini kolay bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir. Bu muhteşem cep telefonunu incelemek ve aracılığı ile satın almak isteyen kişiler ise adresine girerek dilediği telefonu uygun fiyatlara satın alabilecektir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.