Instagram’da Video İndirme Nasıl Yapılır?

Sosyal medya platformları arasında yer alan İnstagram herkes tarafından tercih edilerek kullanılan bir uygulama olarak karşınıza çıkıyor. Burada yapacağınız paylaşımlar sayesinde takipçileriniz ile etkileşim içerisinde yer alabilirsiniz. Ayrıca burada paylaşılan video seçeneklerini de izleyebilirsiniz. Paylaşılan videoları indirmek istediğinizde ise özel bir işlem yapmanız gerekir.

İster cep telefonuna isterseniz de bilgisayarınıza bu videoları güvenilir bir şekilde indirebilirsiniz. Bunun için adımları doğru bir şekilde uygulamanız yeterli olacaktır. İki türlü indirme yöntemi bulunmaktadır. Akıllı cihazlara veya bilgisayarınıza indirim sağlayabilirsiniz. Instagram video indirme yöntemleri aşağıda yer almaktadır.

Uygulama Yöntemi İle Video İndirme

İnstagram üzerinden video indirmek istediğinizde bir uygulamayı cep telefonunuza yüklemeniz gerekiyor. Bu uygulamanın adı ise Insta Save For olarak karşınıza çıkıyor. Sadece fotoğraf olarak değil video da indirmenize de imkan sağlıyor. Bundan dolayı güvenilir bir kullanım sağlanabilir. Instagram video indirme işlemi için uygulamayı cep telefonunuza kurun.

Android ve İos işletim sisteminde çalışan bu uygulama hızlı bir indirme imkanı sunacaktır. İndirme işlemi için öncelikle uygulamayı cep telefonunuzda açın ve hazır bir hale bekletin. Daha sonra İnstagram üzerindeki indirmek istediğiniz videonun URL kısmını kopyalayın. URL’yi Insta Safe uygulamasına yapıştırın ve indir butonuna tıklayın. Daha sonra video indirme işlemi başlayacaktır. İndirilen videoyu bu sayede paylaşabilir ve cep telefo hafızanızda saklayabilirsiniz.

Web Sitesi Üzerinden Video İndirme

Cep telefonunuza herhangi bir uygulama indirmek istemiyorsanız istediğiniz videoyu web sitesi araçlığı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Instagram video indirme adımları içerisinde yer alan bu detayda güvenilir olmasıyla tercih edilmektedir. Bunun için internet tarayıcınız üzerinden savedeo.site sitesini açmanız yeterli olacaktır. Açtıktan sonra indirmek istediğiniz URL bu kısma yapıştırın ve indir seçeneğine tıklayın. Bu sayede internet hız durumunuza göre video bilgisayarınıza inecektir.

İnstagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır

İnstagram hikaye video veya fotoğraflarını indirmek isterseniz 24 saatiniz bulunur. Bu süreçte özel programlar kullanarak video indirme işlemi yapabilirsiniz. Öne çıkan hikayeleri de indirebilir ve indirdikten sonrada paylaşımlar yapabilirsiniz.

Android Ve İos Cihazlara Video İndirme

Kullandığınız cep telefonu android ise Google Play üzerinden özel programlar indirerek kullanım sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz programın hem android ve İos uyumlu olması daha hızlı sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Bu programlar üzerinden videoları kolaylıkla indirebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir ek ücret ödemenize de gerek kalmaz.

Sizde sevdiğiniz video veya fotoğraflarınızı cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilir ve paylaşımlar yapabilirsiniz. İnstagram da yapılan paylaşımlar genelde video tarzı olarak karşınıza çıkıyor. Klipler, eğitici ve öğretici videolar tüm bunları ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek kullanabilirsiniz. İster programlı isterseniz de programsız indirme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.