Masa Üstü Bilgisayar Fiyatları İle Artık Rahat Edeceksiniz

Kullandığınız bilgisayardan zevk almak istiyorsanız, kullandığınız bilgisayarın özelliklerinin sizi memnun etmesini istiyorsanız, program çalıştırırken bilgisayarınızın yavaşlamasını veya donmasını istemiyor, her zaman en hızlı hali ile bilgisayarınızı kullanmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden Beko kalitesine güvenerek, masa üstü bilgisayar alabilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinizde bu ürünü kullanabilirsiniz. İsteklerinizi karşılayacak olan masa üstü bilgisayar kullanarak çok rahat edeceksiniz. Keyifli bir bilgisayar kullanımı istiyorsanız Beko bunun için en uygunudur.

Masa Üstü Bilgisayar Kullanmak Her Zaman Keyif Verir

Masaüstü bilgisayar kullanmak istiyor, fiyatlarından dolayı bu isteğinizi yerine getiremiyorsanız hiç sıkıntıya kapılmayın. Beko ile isteklerinizi karşılayacak olan modellerin, masa üstü bilgisayar fiyatları oldukça hesaplıdır. Bütçenizi ekonomik yönden zora sokmayacaktır. Bütçenizi zorlamayacaktır. Masaüstü bilgisayar fiyatlarını etkileyen ürün özelliklerinden bazıları: Intel ® işlemci G530 (2.40 GHZ 2MB), işletim sistemi: orijinal Windows® 7 Starter, bellek: 2 GB DDR-III, sabit disk: 320 GB, Intel® GMA 450 ekran kartı, dvd yazıcı, kasa: mini-ATX, ağ bağdaştırıcısı: 10/100/1000 Mbps, multimedya kart okuyucu, bağlantı noktaları: 6 USB 2.0 (2’si önde), Seri x 1 & PS/2 x 2, 1 VGA çıkışı, 1 mikrofon girişi, 1 kulaklık çıkışı, 1 ses girişi, Türkçe Q klavye ve optik Mouse bulunuyor. Beko’dan uygun fiyatlar ile almış olduğunuz masa üstü bilgisayarların yanında birde hediyeler sunuluyor. Bu hediyeler; Microsoft Security Essentials anti virüs yazılımı ve Microsoft Office® ev ve öğrenci 2010’dur.

Bilgisayar kullanımından keyif almanızı sağlayan hediyelerinize sahip olmak için http://www.birnumaram.com/Cep-Telefonlari  adresini ziyaret edebilirsiniz. Adres üzerinden ürün fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bilgisayar ürünlerinin özelliklerine dair araştırma yapabilir, ürünleri daha yakından inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.