Netflix İzleme Geçmişi Silinebilir Mi?

Netflix 1997 yılında kurulmuş olan insanlara dizi, film, belgesel ve birçok konuda içerik izlemelerini sağlayan bir firmalardan sadece birisidir.. Teknolojinin de gelişmesiyle beraber artık sadece sinema salonların da değil eviniz de arabanızda, otobüste, işyeriniz de bile istediğiniz diziyi filmi izleyebilirsiniz. Sizler de bu sınırsız dizi keyfinden mahrum kalmamak için her bütçeye uygun bir miktar ücret ödeyerek netflixe üye olun ve bu keyfi sizler de çıkartmaya başlayın.

Netflix’e Nasıl Üye Olurum? Üyelik Ücreti Ne Kadardır?

Netflix’e üye olmak artık herhangi bir sosyal platforma üye olmak kadar basit bir işlem. İlk olarak sizler üye olmak istediğiniz de netflix avantajlarından biri olarak 30 gün yani bir ay boyunca sizlere denem olarak ücretsiz bir şekil de platformdan yararlanma imkânı sağlıyor. 1 ay geçtikten sonra ücretsiz olan hesabınızı üyelik tipini seçerek ücretli hale getiriyorsunuz. Bunun için de sadece e-posta ve belirlediğiniz şifre yeterli olmaktadır. 15 TL gibi bir fiyatla aylık ödeme yapılmaktadır. İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilme imkanınız da bulunmaktadır.

Aynı zaman da netflix sadece yetişkinlere değil çocuklara yönelik fırsatlar da sunarak ebeveynlerin içlerini rahatlatmaktadır. İstediğiniz tür de diziyi ister yetişkinler ister aile ile izleyebileceğiniz isterseniz de korku gerilim hiç ayırt etmeden her türden yerli yabancı izleyebileceğiniz içerikleri bu platform da bulabilirsiniz. Eğer izlerken bir işiniz çıktı ve bırakmak zorun da kaldınız bu durumda da netflix sizlere bir daha ki girişiniz de kaldığın yerden devam et gibi birçok seçenek sunmaktadır.

 Netflix Üyelik Tipi Nedir Ve Neye Göre Seçilir?

Netflix bir ay ücretsiz kullandıktan sonra üyelik tipinizi seçerek aboneliğinizi başlatıyorsunuz. Bu üyelik tipleri tamamen kullanıcının ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmiştir. Sadece bir cihazdan girip sürekli o cihazdan izleme yapılacaksa eğer temel üyelik, İki cihazdan giriş yapılacaksa mesela telefon ve tabletten kullanılmak isteniyorsa standart üyelik alınmalıdır. Netflix’in bir güzel yanı da arkadaşlarınızla bir hesap alıp 4 kullanıcının da beraber izleyeceği özel üyelik imkanını üyelik tipleri arasında sizler de bulup seçebilirsiniz.

Netflix İzlediğiniz Programları Silme Ve İzlediklerinizi Görüntüleme;

Netflix’den bir dizi veya film izlediniz ama netflix izleme geçmişinizden silmek, kaldırmak istiyorsunuz bunun için tek yapmanın gereken şey netflix sisteminize, aboneliğinize girin profiller bölümünden kendi profilinize girin daha sonrasın da profilinize tıklayın. Bu işlemi yaptığınız da kendi hesabınıza yani profilinize girmiş bulunmaktasınız. Profilinizden izleme yazan yere girdiğinizde bu zamana kadar izlediğiniz bütün dizi, film veya belgeselleri göreceksiniz.

Bu girdiğiniz izlediğiniz dizilerin bulunduğu alandan da dizinin üstüne tıklayın ve sağ üst kısımda olan düğmeye seçin bu şekil de izlediğiniz diziyi beğenmediyseniz veya görmek istemiyorsanız izlediklerinizden kaldırmanız yani netflix izleme geçmişini silmeniz mümkün olacaktır.

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.