NVIDIA GPU’larda Performans Artışı!

Tamamen ray tracing teknolojisine sahip olarak tasarlanan ilk oyundan sonra, oyunlarda grafik performansının artırılması için NVIDIA sürücüsü geliştirildi. GPU’nun Strange Brigade oyunu için %13 oranında performans yükselttiği belirlendi.

Yepyeni Game Rady olarak dizayn edilen NVIDIA sürücü sistemi, pek çok popüler oyunda değerlendirilerek, grafik performansının artmasına katkı sağladığı belirlendi.

NVIDIA GPU Özellikleri

NVIDIA sürücüsü, ekran kartlarına ve oyun yapılandırma niteliklerine göre performansı %20 oranlarına kadar artırabiliyor. Örneğin World War Z oyununda bu oranın yüzde 18’lerde olduğu belirlenmiştir.

Game Ready sürücüleriyle optimizasyonu sağlayan oyunlar, dünya çapında en çok tercih edilen oyunlar arasında yer alıyor. Microsoft WHQL sertifikasına sahip olarak geliştirilen NVIDIA sürücüler, oyun deneyiminin daha iyi ve daha keyifli sürdürülmesi için profesyonel sistem sunuyor.

NVIDIA ekran kartlarında kullanılan nitelik faktörleri hem donanımsal olarak hem yazılımsal olarak daha güçlü form sunmasını ve oyun keyfinin daha yüksek performansta elde edilmesine olanak sağlıyor.

Yenilikçi vizyonu ve sağlam alt yapı sistemiyle her geçen gün geliştirilen NVIDIA sürücü sistemleri, özellikle Ray Tracing teknolojilerinde muazzam performans sağlıyor.

NVIDIA GPU Görüntü Kalitesi

Game Ready teknolojileri ve Ray Tracing sistemlerinde sağladığı performans özellikleriyle tercih edilen NVIDIA GPU, görüntü kalitesini de artırıyor. Özellikle Vulkan destekli oyunlarda da daha yüksek oyun ve grafik performansı, NVIDIA GPU’lar ile sağlanıyor.

RAGE 2 ve Total War

NVIDIA sürücülerde en yeni sistem olarak dizayn edilen RAGE 2, tıpkı Total War sürücü gibi oldukça beğeni topluyor. Game Ready sürücüsü olarak geliştirilen bu iki sistem, Three Kingdoms oyunlarla muazzam bir performans sağlıyor.

Yeni nesil özellikleriyle piyasaya sunulan GPU’lar, en popüler oyunlarla optimize ediliyor.

NVIDIA GPU Fiyatları

Oyunlara performans, görsel kalite, hız ve donanım kazandıran NVIDIA sürücüler, ekonomik fiyatlarla satışa sunuluyor. Ekran kartı fiyatları, sürücü fiyatları online sistemlerden değerlendirilerek Microsoft WHQL sertifikalı şekilde satın alınabilir.

Uygun fiyatları ve oyunlara kattığı performans artısının yanı sıra verimlilik ve güçlü donanım kazandıran NVIDIA sürücüler, dünyanın en çok tercih edilen oyunlarıyla şahane optimizasyon sağlıyor.

NVIDIA GPU Hakkında

Nvidia Corporation (NVIDIA) Amerika, Kaliforniya merkezli bir teknoloji şirketi olarak biliniyor. Ekran kartı, sürücüler ve yapay zeka sistemleri üzerine çalışmalar sürdüren şirket, daha çok oyun teknolojileri alanında projeler sunuyor.

Oyunculara yönelik grafik işlemciler (GPU) tasarımlarının yanı sıra otomotiv sektörü için de çeşitli üretimler gerçekleştiriyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.