Oppo Reno4 Pro 

Oppo son çıkardığı telefon olan Oppo Reno4 Pro modelini vatandaşlara sundu ve satışı başladı. Diğer modeller Reno4 ve Reno 4 lite modeli gibi, pro modeli de herkes tarafından merak ediliyor. Telefonu almak isteyen kişiler, ilk olarak telefonun özelliklerini araştırmaya başladı. Son teknolojik özellikleri, kullanım detaylarını merak edenler, bu yazıda merak edilen soruların cevabını kolaylıkla bulabilir.

Şuan serinin son modeli olan Oppo Reno4 Pro rakibi olan modellere açık ara fark atıyor, denilebilir. En dikkat çeken yönü tasarımı ve farklı ekran özellikleridir. Tasarım telefon kullanıcıları için, önemli bir detaydır. Telefonda görsellik arayanlar, bu modeli düşünmeden, tercih edebilir.

OPPO Reno4 Pro Tasarımı Nasıldır?

Oppo Reno4 Pro sık görüntüsü ve tasarımı ile şimdiden gözde modellerden biri haline geldi. Telefonun kalınlığı 7.7 mm’dir. Ağırlık oranı ise 161 gr’dır. Kendi grubunda olan rakiplerine nazaran, daha hafif olması, telefonu daha cazip kılıyor. Son yıllarda çıkan birçok telefon modeli, ağır olduğu için, Oppo Reno4 Pro bu yönüyle diğerlerinden ayrılıyor. Telefonun arka kısmında o anki ışık durumuna göre yansıma özelliği yer alıyor. Kaplaması mat bir tasarıma sahip ve parmak ya da el izi oluşmasını önlüyor.

Bu durum da daimi olarak silme işleminin önüne geçiyor. Kutu içerisinde ek olarak, telefonun orijinal kılıfı da alıcıya armağan ediliyor. Bu hem telefonun hasar görmesini engelleyen bir durum, hem de ek bir masraftan tasarruf sağlıyor. Erkan üzerine tüm sıfır telefonlar da olduğu gibi, ekran koruyucu, film olması telefonun kırılma riskini en aza indiriyor. Kutu içerisinde şarj aleti ile bir de kulaklık yer alıyor.

Oppo Reno4 Pro Ekran Özellikleri Nelerdir?

Genel olarak bakıldığı zaman oldukça tasarımlı ve kullanışlı olan Oppo Reno4 Pro cep telefonu, ekran açısından da farklı özelliklere sahip bir model. Ekranın iki yan tarafında hafif bir kavis bulunuyor. Bu diğer telefonlarda çok rastlanan bir model olmadığı için, telefona seti özellik katıyor. Aynı zamanda kullanımının da rahat olduğunun imajını veriyor.

Telefonun ekran boyutu 6.5 inç. Ekran tipi olarak, Amoled ekran tipi tercih edilmiş ve yüksek bir çözünürlüğe sahip. Yenileme hızına sahip ve ekranı 2400×1080 pikseldir. Bu da görüntü kalitesinin en yüksek seviyede olduğunun göstergesidir. Telefon hem görünüm açısından hem de kullanım özellikleri ile alınabilecek telefon listesinin başında yer alıyor.

Oppo Reno4 Pro Parmak İzi Sensörü Özelliği

Telefonda parmak izi sensörü otomatik olarak çıkıyor ve hızlı çalışıyor. Telefonun güvenirliği arttırıyor. Parmak izinin ekranın alt kısmına yerleştirilebilir ya da güvenlik açısından, yüz tanıma sistemi kullanılabilir. Telefonun batarya gücü ve şarjın dayanma süresi de kullanıcılar açısından, son derece önemlidir. 4000 mAh özelliğine sahip batarya, bir gün boyunca rahatlıkla dayanabilir ve ayrıca güç tasarrufu ve gece bekleme modu gibi özellikleri ile şarjın kullanım süresi, arttırılabilir.

 

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.