Swarm Hesap Silme

Günümüzde sosyal medya platformları üzerinden çok sayıda işlem basit ve pratik bir şekilde yapılabiliyor. Bu ortamlardan bir tanesi de swarm hesabıdır. Yabancı bir terim olan swarm hesabı online olarak yer bildirimi yapan bir uygulamadır. Swarm kullanıcıları hesap edinebildikleri gibi istedikleri zaman bu hesabı sonsuza kadar silebilirler.

Ancak swarm hesap silme işlemi ne yazık ki cep telefonu, tablet, notebook, lap top, ıpad ya da ıphone gibi cihazlar aracılığı ile silinemiyor. Swarm hesap sime işlemi için internet arama motorları üzerinden paylaşılan link üzerinden işlem yapılması gerekiyor. Swarm hesabınızı kolay bir sistemle silmek istiyorsanız yazımız içeriğinde ki direktiflere göz atabilirsiniz.

Swarm Hesap Silme İşlemi

Swarm hesap silme işlemi için yukarıda belirtmiş olduğumuz tüyoları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Swarm hesap silme işlemini telefonunuz üzerinden yapamayacağınızı hatırlatmak isteriz. Kişisel olarak edindiğiniz swarm hesap silme işlemi için kesinlikle web sitesi üzerinden aşama aşama işlem yapmak zorundasınız.

Swarm hesap silme ya da pasifleştirme konusunda bilmeniz gereken basit detaylar bulunuyor. Hesap silme seçeneği sunan swarm uygulamasında ne yazık ki swarm hesap dondurma ya da kullanım dışı bırakma gibi bir durum söz konusu olamıyor. Swarm hesap silme işlemi için belirttiğimiz gibi web sitesi üzerinden işlem yapmanız gerekiyor.

Swarm Hesabımı Silmek İstiyorum

Çeşitli araştırmalar yaparak swarm hesabınızı nasıl silmeniz gerektiğine dair detay bilgileri öğrenebilirsiniz. Swarm hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum diyorsanız şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Kullanmış olduğunuz bilgisayar ya da bu tarzda elektronik cihazlarınızın internet tarayıcısını açınız.

Herhangi bir arama motoru üzerinden foursquare hesap silme panelini aratarak bu sayfaya yönelmeniz gerekiyor. Gerçek olan web sitesini bulduğunuzdan emin olmanız durumunda sizden istenilen bilgileri girerek swarm hesap silme işlemine devam edebilirsiniz. Swarm hesap silme işlemlerinde endişe etmenizi oluşturan hiç bir sakınca yoktur.

Swarm Hesap Silme Aşamaları

Swarm hesabı kullanmayı tercih ettiniz ancak bir süre sonra bu uygulamayı herhangi bir sebeple silmek isteyebilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri ekrana kaydettikten sonra swarm ekranında giriş panelini seçmelisiniz. Kişisel hesap bilgileriniz dâhilinde giriş yaptıktan sonra açılan pencere de foursquare uygulamasından hangi sebeple ayrılmak istiyorsunuz sorusu ile karşılaşacaksınız. Bu konuda sizin için en uygun olan kutucuğu tik yaparak swarm hesabınızı silmiş olacaksınız.

Daha sonra ise sağ alt tarafta yer alan delete sekmesinin aktif olması gerekecek. Aktif olarak karşılaştığınız delete butonuna tıkladığınızda swarm hesap silme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız. Swarm hesabınız silindiğinde site size hesabınız kalıcı olarak silinmiştir içerikli bir mesaj paylaşımı yapacaktır.

Uygulanan bu yöntemlerle daha önceden almış olduğunuz swarm hesabınızı silme işleminiz tamamen yapılmış demektir. Swarm hesap silme işlemini aşamalarla bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Anlatımlara bakıldığında zor olarak görünen swarm kullanıcı hesabı silme işlemi bu direktifler doğrultusunda yaklaşık olarak 2 ya da 3 dakika içerisinde silinebiliyor. Silmiş olduğunuz swarm hesabınızı dilerseniz istediğiniz zaman yeniden kullanıma açabilirsiniz. Swarm hesap silme işlemlerinde uygulanacak olan yöntem ve metodları takip ederek kısa sürede işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.