Teknolojik Oyunların Son Harikası GTA

Tamamen kurgusal olan bir yaşam içerisine adapte olma isteğini oyunlarla yaşamaya başladık. Asla içinde olamayacağımız hayatların ve şehirlerin kurgusal düzenekleri içerisinde başrol oynamak oldukça keyifli bir durum. Bu sebeple bizler ve bizim gibi milyonlarca en çılgın teknolojik oyunlar tutkunları ile durmadan buluşuyor, aralarındaki sıkı bağ hiç kopmuyor.

Hatta seriler çıkarılıyor bir sonra ki seri sabırsızlıkla bekleniyor. Bu oyunlar arasında en dikkat çeken oyunlardan biri de Grand Theft Auto bilindik ve kısa adı ile GTA 5, bu oyun tamamen kurgusal olan bir şehir üzerinde geçiyor. Özellikle günümüzün New York şehri baz alınarak kurgulanmış olan bu oyun,  Niko Bellic adında bir başrol ile oynanıyor.

 

GTA Şehrinde Yaşam

En çılgın teknolojik oyunlar sınıfında sıkça karşımıza çıkan GTA 4’ün başrolü Niko aslında doğu Avrupa’da ki bir savaş sonrası New York’a göç etmiş biridir. Niko bir Sırptır. Amerika da bulunma nedeni bu ülkenin hayalleri süsleyen olanaklarından ve çılgınlıklarından yararlanmaktır. Her vatandaş gibi bir Amerika rüyası peşinde olan Niko gazi olarak kurtulduğu savaşın acılarını burada sarmak ister. Ama tabi ki iş pekte planladığı gibi gitmeyip Niko kendini örgütlenmelerin ve çete savaşlarının içinde bulur. Artık birçok suça bulaşmış ve birçok belalı düşmanı olan bir adamdır. Akıl almaz yolsuzluklar yapan Niko için oyun New York’da yeni başlamıştır.

Böyle bir oyun işte GTA 5 birçok serisi birbirinden çılgın ve tutku dolu olan bu oyunu sizlere teknoloji günlüğü olarak en çılgın teknolojik oyunlar arasında tanıtıyoruz. Sizler teknoloji günlüğünü daha yakından takip etmeye devam etmeli ve yenilikleri bizimle takip etmelisiniz, bizler sizler için durmadan çalışan bir teknoloji ailesiyiz. teknolojigunlugu.net bu adresi çokça ziyaret etmeniz gerektiğini hatırlatmamıza gerek yok sanırım

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.