Teknolojinin Eğlenceli Yüzü

Teknolojinin Eğlenceli Yüzü

Teknoloji sahip olmak istediğimiz hayalleri bile bize sunuyor bazen en çılgın teknolojik oyunlar sayesinde hep olmak istediğimiz rolleri yaşıyoruz. Teknolojinin hayatımıza sihirli dokunuşu da bu olsa gerek. Bizler onun sayesinde hep olmak istediğimiz yeşil sahalarda olabiliyorsak gerçekten sihirli bir dokunuşu olduğu kesin.  Futbolun hayatımızda ki öneminin ne kadar büyük olduğu bir gerçektir. Bizler yeşil sahada top koşturan o 22 adam için krizler geçirir, heyecandan heyecana onlarla birlikte koşarız.

 PES ile Futbol Keyfi

Çoğu zaman ise onların yerinde olmak isteriz. Ah ben olacaktım ki lafını ne çok kullanırız değil mi bir futbol karşılaşmasını izlerken televizyon başında. İşte en çılgın teknolojik oyunlar serisinde sizlere PES 2011 den bahsedeceğim. İşte hep ah ben olsaydım diyordunuz ya işte sıra sizde PES serisi sizlere diyor ki; saha sizin, oyun sizin, istediğiniz oyunu istediğiniz pozisyonu yaratın istediğiniz yetenekleri istediğiniz yerde kullanın, hatta pozisyonları siz oluşturun, bu pozisyonlara siz karşılık verin.

PES serisi yıllardır çıkarılan bir Avrupa ligi serisidir. O yıl takımların futbolcu kadroları ve ligler belli olunca bu oyun yeni serisini çıkarır. Birçok kişinin aynı anda oynayabildiği PES serisi aslında çokta ucuz bir oyun değildir. Fakat PES tutkunları bunun için özel televizyonlar alır, özel sistemler kurar bu oyunu oynayabilmek için başlı başına masraflar yaparlar.

teknolojik oyunlar arasında yer alan PES serisi oyunlarının fanatikleri de bir o kadar çılgındır. Gerçek hayatta ki futbolcuların direk monte edildiği bu oyunlarda oyunu kurmak tamamen size kalmış. Artık ipler sizin elinizde bu sayede ligde yer alan tüm oyuncular karşınızda o tanıdık suratları ve yetenekleri ile onlarla istediğiniz gibi oyunlar çıkarın. Pes serisi ve bunun gibi oyun serilerinin takipçisi misiniz, böyle oyunları merak mı ediyorsunuz işte adres teknolojigunlugu.net bu adres sizin için çalışıyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.