Telefon Mucizesi Modelleri

HTC serisinin bir parçası olan htc one s cep telefonu 8MP piksel kamerası ile doğa ve sevdiklerinizin doyasıya fotoğrafını çekebilir. Güzel anılarınızı hatıra şeklinde küçük kareler alabilirsiniz. LED flaşınla istediğiniz yerde geç karanlığında bile fotoğraf çekebilirsiniz. En çok kullanılan e mail ile mesajlaşma gibi çok kolay olarak e maillerinize bakabilirsiniz.

htc one s

htc one s

Belirtilen en önemli özellikler:

  • Ağırlık 199,5 gr
  • Dokunmatik ekran olması
  • En önemlisi endi hafızası bile 16 GB olması çok daha fazla dosyaları hafıza kartı gerektirmeden aldırabileceksiniz.
  • Her yerde GPRS erişim sağlayabilirsiniz.
  • 8MP kamera
  • Çift çekirdekli hızlı bir işlemci
  • Çok az volt harcayıp çalışan HTC ONE S çok daha fazla sizler ile istediğiniz yerde kullanmanızı sağlar.

 

Sitede kampanyada olan htc one s 1.305.70 TL fiyatından kampanyalı olarak 1.187.00 TL fiyatına kadar düşmüştür. KDV si ile hepsi içinde olan bu ürüne sizlerde sahip olabilirsiniz. Rengârenk ana teması ile ana ekrandaki kısa yollar ile istediğinizi çabucak yapabileceksiniz ve dokunmatik olması da sizin için ayrı bir özelliktir. Bir başka özelliği ile arka orijinal kapağının canlı bir renk vermesi gözlerini kamaştıracak.

HTC ONE S verilen garanti süresi içinde istediğiniz zaman garantiye gönderebileceğiniz. Aynı zamanda yedek parçaları piyasa da var olan bu üründen sizde faydalanabilirsiniz. Bu sayede birçok alanda sizde özellikleri sayesinde çok farklı zamanlar ve android işlemleriyle uygulamalara sahip olacaksınız.

Accelerometer, gyro, yakınlık ve pusula gibi sensorların den faydalanabileceksiniz. Diğer telefonlardan bir farklı olarak ta istediğiniz fotoğrafların çözünürlüğü ve ekran büyüklüğü sayesinden saniyeler içinde kolayca erişebilir ve bakabilirsiniz. Ayrı yeten internette rahatça dolaşabilir GPRS hızında dolaşabilirsiniz. Dilerseniz ürünü arkadaşlarınıza da önerebilirsiniz ve hediye puanlar kazanabilirsiniz. HTC ONE S ile daha çok harikalar aratabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.