Türk Telekom Eskiyi Getir Yeniyi Al

Telefon operatörlerinin müşterilerine hizmet sunmak ve karşılığında daha çok tercih edilmek konusundaki rekabetleri her geçen gün yeni kampanyalarla çeşitlenmektedir. Bu doğrultuda kampanyalarını sürekli güncel tutan Türk Telekom, müşterilerin eskiyen telefon ve tabletleri yenilemeleri için cihaz yenileme kampanyası yürütmektedir. “Türk Telekom Eskiyi Getir Yeniyi Al” sloganıyla yürütülen cihaz yenileme kampanyasında müşteriler eski telefon veya tabletlerini Türk Telekom mağaza ve bayilerine getirerek yerine yeni telefon ve tabletlerini alabilmektedir. Eski cihazlarının bedeli tutarında indirimlerle alınan yeni cihazlar müşterilerin büyük ilgisini çekmektedir.

Yeni bir telefon hayali kuranlar için bu tür kampanyalar vazgeçilmez kampanyalar olarak görülmektedir.  Bu kampanya ile az az taksit ödeyerek son model bir telefona veya tablete sahip olabilirsiniz. Bunun için Türk Telekom kampanyalarını takip etmeniz tavsiye edilmektedir.

Cihaz Yenileme Kampanyası ile İlgili Detaylar

Kampanyada bu kampanya ile almak istediği cihazın kontratlı kampanya şartlarını sağlayan herkes faydalanabilmektedir. Getirilecek eski cihazların BTK web sitesinde kaydının bulunması ve satışını engelleyici bir durumunun olmaması gerekmektedir. Türk Telekom Eskiyi Getir Yeniyi Al kampanyasından faydalanmak isteyenler en fazla 3 adet eski cihaz getirebileceklerdir. Getirilen cihazların bedelleri hesaplanıp yeni cihaz bedelinden bu tutar düşüldükten sonra kalan tutar kontrat süresince aylık taksitler halinde Türk Telekom Mobil Fatura yansıtılacaktır. Eski cihaz teslimlerinde cihazların kutu içeriklerinin de getirilmesinin bir önemi yoktur ve fiyat hesaplamasında etkili değildir.

Eski Cihazlar Hakkında Önemli Detaylar

Cihaz yenileme kampanyasında eski cihazların sağladığı indirimler müşterilerin yoğun ilgisini çekmektedir. Cihaz marka, model, fiziki ve teknik durum, görsel nitelik gibi hususlar eski cihazın fiyatını belirlemede başlıca kriterlerdir. Bazı müşteriler eski cihazlarını kendileri değerlendirmek ve Türk Telekom bayi ve mağazalarına vermek istememektedir. Oysa Türk Telekom iş yerleri objektif değerlendirmelerle bu cihazlar için en iyi fiyat garantisini sunmaktadır. Bazı eski cihazlar ise ekonomik olarak bir değer ifade etmeyebilmekte ve 0 TL olarak fiyatlanabilmektedir. Bu gibi durumlarda müşteriler sosyal sorumlulukla elektronik atık standartlarında geri dönüşüm için cihazlarını teslim edebilecekleri gibi dilerlerse cihazlarını teslim etmemeyi de seçebileceklerdir.

Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte cihaz teknoloji ve tasarımları da sürekli gelişim göstermektedir. Son teknoloji ve şık cihazlardan birine uygun şartlarda sahip olmak için başlatılan Türk Telekom Eskiyi Getir Yeniyi Al kampanyası bu anlamda tüketicilerin karşısına iyi bir fırsat olarak çıkmakta ve yoğun ilgi görmektedir.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.